Vineri – 24 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
12:00 08 B Terapia 1 Juniorul Bucuresti – Luceafarul Albastru  2-2
12:00 09 C Terapia 2 Rapid Cluj – Sporting Cluj Portocaliu  0-12
12:40 08 C Terapia 1 Luceafarul Rosu – Sporting Cluj Portocaliu  0-1
12:40 09 A Terapia 2 Sporting Cluj Negru – Luceafarul Albastru  1-1
13:20 08 D Terapia 1 Sporting Cluj Negru – Luceafarul 2010 Albastru  0-2
13:20 2010 10 Terapia 2 Luceafarul Rosu – Luceafarul Albastru  4-0
14:00 08 A Terapia 1 Luceafarul 2010 Alb – Liviu Antal Cluj  5-0
14:00 09 B Terapia 2 Luceafarul Rosu – CFR Cluj Alb  4-0
14:40 08 A Terapia 1 Kinder Sgm – Viitorul Cluj Alb  1-2
14:40 09 A Terapia 2 CFR Cluj Visiniu – Sporting Cluj Negru  2-0
15:20 08 D Terapia 1 Viitorul Cluj Albastru – Celta Brasov  2-6
15:20 09 C Terapia 2 ASA Targu Mures – Viitorul Cluj Alb  2-0
15:20 09 A Farmec Luceafarul Albastru – CSM Sighet  0-7
16:00 08 B Terapia 1 CFR 1907 Cluj – ASA Targu Mures  3-0
16:00 09 C Terapia 2 Sporting Cluj Portocaliu – Il Calcio Satu Mare  3-0
16:00 08 C Farmec Luceafarul Rosu – Il Calcio Satu Mare  2-4
16:40 08 C Terapia 1 CS Viitorul Ungheni – Viitorul Oradea  0-3
16:40 09 B Terapia 2 Viitorul Cluj Albastru – Celta Brasov  0-7
16:40 09 B Farmec Sporting Recea – Luceafarul Rosu  1-4
17:20 08 A Terapia 1 Kinder Sgm – Luceafarul 2010 Alb  0-3
17:20 2010 10 Terapia 2 Primavera Satu Mare – CFR 1907 Cluj  5-1
17:20 08 A Farmec Liviu Antal Cluj – Viitorul Cluj Alb  1-4
18:00 08 D Terapia 1 Celta Brasov – Luceafarul 2010 Albastru  3-0
18:00 2010 10 Terapia 2 Sporting Cluj Negru – Sporting Cluj Portocaliu  5-0
18:00 08 D Farmec Sporting Cluj Negru – Viitorul Cluj Albastru  1-0
18:40 08 C Terapia 1 Il Calcio Satu Mare – CS Viitorul Ungheni  8-1
18:40 09 B Terapia 2 Celta Brasov – Sporting Recea  2-0
18:40 09 C Farmec Il Calcio Satu Mare – Rapid Cluj  4-0
19:20 08 B Terapia 1 Juniorul Bucuresti – CFR 1907 Cluj  0-4
19:20 2010 10 Terapia 2 Luceafarul Rosu – Sporting Cluj Negru  0-1
19:20 08 C Farmec Viitorul Oradea – Sporting Cluj Portocaliu20  0-0
20:00 08 A Terapia 1 Kinder Sgm – Liviu Antal Cluj  7-2
20:00 2010 10 Terapia 2 Sporting Cluj Portocaliu – CFR 1907 Cluj  0-2
20:40 08 B Terapia 1 ASA Targu Mures – Luceafarul Albastru  5-1
20:40 2010 10 Terapia 2 Luceafarul Albastru – Primavera Satu Mare  0-2

Sambata – 25 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
8:30 08 C Terapia 1 Luceafarul Rosu – Viitorul Oradea  4-3
8:30 09 A Terapia 2 Luceafarul Albastru – CFR Cluj Visiniu  0-6
8:30 09 B Farmec Viitorul Cluj Albastru – Luceafarul Rosu  1-10
9:10 08 C Terapia 1 Il Calcio Satu Mare – Sporting Cluj Portocaliu  3-1
9:10 09 B Terapia 2 CFR Cluj Alb – Celta Brasov  1-7
9:10 09 C Farmec Viitorul Cluj Alb – Sporting Cluj Portocaliu  4-2
9:50 08 A Terapia 1 LPS Bistrita – Viitorul Cluj Alb  0-5
9:50 09 A Terapia 2 Atletic Zalau – CSM Sighet  1-3
9:50 2010 10 Farmec Luceafarul Rosu – Sporting Cluj Portocaliu  2-0
10:30 08 D Terapia 1 Viitorul Cluj Albastru – Luceafarul 2010 Albastru  1-5
10:30 09 C Terapia 2 ASA Tg Mures – Il Calcio Satu Mare  2-0
10:30 2010 10 Farmec Sporting Cluj Negru – Primavera Satu Mare  0-1
11:10 08 A Terapia 1 Luceafarul 2010 Alb – LPS Bistrita  9-0
11:10 09 A Terapia 2 CFR Cluj Visiniu – Atletic Zalau  2-0
11:10 2010 10 Farmec CFR 1907 Cluj – Luceafarul Albastru  5-1
11:50 08 D Terapia 1 Celta Brasov – Sporting Cluj Negru  3-0
11:50 09 B Terapia 2 Sporting Recea – CFR Cluj Alb  2-0
11:50 09 C Farmec Viitorul Cluj Alb – Rapid Cluj  5-1
12:30 08 C Terapia 1 Sporting Cluj Portocaliu – CS Viitorul Ungheni  4-0
12:30 09 A Terapia 2 Sporting Cluj Negru – CSM Sighet  1-5
12:30 09 B Farmec Viitorul Cluj Albastru – Sporting Recea  1-3
13:10 08 B Terapia 1 Juniorul Bucuresti – ASA Tg Mures  6-0
13:10 09 C Terapia 2 Sporting Cluj Portocaliu – ASA Tg Mures  1-1
13:10 09 B Farmec Celta Brasov – Luceafarul Rosu  2-0
13:50 08 B Terapia 1 CFR 1907 Cluj – Luceafarul Albastru  13-0
13:50 2010 10 Terapia 2 Primavera Satu Mare – Luceafarul Rosu  0-5
13:50 09 C Farmec ASA Tg Mures – Rapid Cluj  7-4
14:30 08 C Terapia 1 Viitorul Oradea – Il Calcio Satu mare  1-4
14:30 2010 10 Terapia 2 Sporting Cluj Portocaliu – Luceafarul Albastru  1-1
14:30 09 C Farmec Viitorul Cluj Alb – Il Calcio Satu Mare  2-0
15:10 08 C Terapia 1 Luceafarul Rosu – CS Viitorul Ungheni  4-0
15:10 2010 10 Terapia 2 CFR 1907 Cluj – Sporting Cluj Negru  1-2
15:10 09 A Farmec Luceafarul Albastru – Atletic Zalau  1-1
15:50 08 A Terapia 1 Kinder Sgm – LPS Bistrita  6-0
15:50 09 A Terapia 2 CFR Cluj Visiniu – CSM Sighet  0-2
16:30 08 A Terapia 1 Viitorul Cluj Alb – Luceafarul 2010 Alb  0-3
16:30 09 B Terapia 2 CFR Cluj Alb – Viitorul Cluj Albastru  5-0
16:30 09 A Farmec Atletic Zalau – Sporting Cluj Negru  0-2
17:10 08 A Terapia 1 Liviu Antal Cluj – LPS Bistrita  0-1
17:10 2010 10 Terapia 2 Sporting Cluj Portocaliu – Primavera Satu Mare  0-1
17:10 2010 10 Farmec Luceafarul Rosu – CFR 1907 Cluj  4-1
17:50 08 1/4
Loc 1-8″
Terapia 1 Meci 1
CFR 1907 Cluj – Luceafarul 2010 Albastru
 1-0
17:50 2010 10 Terapia 2 Sporting Cluj Negru – Luceafarul Albastru  6-0
17:50 09 1/2
Loc 9-12″
Farmec Meci 10
Sporting Cluj Negru – Luceafarul Cluj Albastru
 4-1
18:30 08 1/4
Loc 1-8″
Terapia 1 Meci 2
Celta Brasov – Juniorul Bucuresti
 6-1
18:30 08 1/4
Loc 9-16″
Terapia 2 Meci 6
ASA Targu Mures – Viitorul Cluj Albastru
 1-0
18:30 09 1/2
Loc 9-12″
Farmec Meci 11
CFR Cluj Alb – Il Calcio Satu Mare
 0-3
19:10 08 1/4
Loc 1-8″
Terapia 1 Meci 3
Il Calcio Satu Mare – Viitorul Cluj Alb
 3-2
19:10 08 1/4
Loc 9-16″
Terapia 2 Meci 7
Sporting Cluj Negru – Luceafarul Cluj Albastru
 0-0 (2-1 p)
19:10 09 1/4
Loc 1-8″
Farmec Meci 12
Plimob Sighet – Sporting Cluj Portocaliu
 3-1
19:50 08 1/4
Loc 1-8″
Terapia 1 Meci 4
Luceafarul 2010 Alb – Sporting Cluj Portocaliu
 2-0
19:50 08 1/4
Loc 9-16″
Terapia 2 Meci 8
Kinder Sgm – Viitorul Oradea
 3-0
19:50 09 1/4
Loc 1-8″
Farmec Meci 13
Celta Brasov – Sporting Recea
 4-0
20:30 08 Loc 17-18″ Terapia 1 TUR
Liviu Antal Cluj – Viitorul Ungheni
 3-0
20:30 08 1/4
Loc 9-16″
Terapia 2 Meci 9
LPS Bistrita – Luceafarul Rosu
 0-6
20:30 09 1/4
Loc 1-8″
Farmec Meci 14
ASA Targu Mures – CFR Cluj Visiniu
 2-0
21:10 09 Loc 13-15″ Terapia 2 Viitorul Cluj Albastru – Rapid Cluj  0-2
21:10 09 1/4
Loc 1-8″
Farmec Meci 15
Luceafarul Cluj Rosu – Viitorul Cluj Alb
 2-4

Duminica – 26 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
8:30 08 1/2
Loc 5-8″
Terapia 1 Meci 16
CFR 1907 Cluj – Viitorul Cluj Alb
 6-0
8:30 08 1/2
Loc 13-16″
Terapia 2 Meci 17
Viitorul Cluj Albastru – Viitorul Oradea
 0-3
8:30 09 1/2
Loc 5-8″
Farmec Meci 18
Sporting Cluj Portocaliu – Luceafarul Rosu
 1-1 (3-2 p)
9:10 08 1/2
Loc 5-8″
Terapia 1 Meci 19
Juniorul Bucuresti – Sporting Cluj Portocaliu
 0-2
9:10 08 1/2
Loc 13-16″
Terapia 2 Meci 20
Luceafarul Albastru – LPS Bistrita
 1-2
9:10 09 1/2
Loc 5-8″
Farmec Meci 21
Sporting Recea – CFR Cluj Visiniu
 0-3
9:50 08 1/2
Loc 1-4″
Terapia 1 Meci 22
Luceafarul 2010 Albastru – Il Calcio Satu Mare
 0-5
9:50 08 1/2
Loc 9-12″
Terapia 2 Meci 23
ASA Targu Mures – Kinder Sgm
 1-2
9:50 09 Loc 13-15 “ Farmec Viitorul Albastru – Viitorul Zalau  0-1
10:30 08 1/2
Loc 1-4″
Terapia 1 Meci 25
Celta Brasov – Luceafarul 2010 Alb
 0-0 (3-1 p)
10:30 08 1/2
Loc 9-12″
Terapia 2 Meci 26
Sporting Cluj Negru – Luceafarul Rosu
 0-0 (2-3 p)
10:30 09 1/2
Loc 1-4″
Farmec Meci 27
Plimob Sighet – Viitorul Cluj Alb
 4-0
11:10 08 Loc 17-18″ Terapia 1 RETUR
Viitorul Ungheni – Liviu Antal Cluj
 0-4
11:10 08 Loc 15-16″ Terapia 2 Viitorul Cluj Albastru – Luceafarul Albastru  3-0
11:10 09 1/2
Loc 1-4″
Farmec Meci 30
Celta Brasov – ASA Targu Mures
 1-0
11:50 08 Loc 11-12″ Terapia 1 ASA Targu Mures – Sporting Cluj Negru  0-1
11:50 08 Loc 13-14″ Terapia 2 Viitorul Oradea – LPS Bistrita  3-1
11:50 09 Loc 13-15 “ Farmec Viitorul Zalau – Rapid Cluj  1-0
12:30 08 Loc 9-10″ Terapia 1 Kinder Sg Mures – Luceafarul Rosu  1-1 (1-2 p)
12:30 2010 10
Loc 5-6″
Terapia 2 Sporting Cluj Portocaliu – Luceafarul Albastru  1-0
12:30 09 Loc 3-4″ Farmec Viitorul Cluj Alb – ASA Targu Mures  4-3
13:10 08 Loc 7-8″ Terapia 1 Viitorul Cluj Alb – Juniorul Bucuresti  3-0 N
13:10 2010 10
Loc 3-4″
Terapia 2 Primavera Deva – CFR Cluj  4-1
13:10 09 Loc 1-2″ Farmec Plimob Sighet – Celta Brasov  0-1
13:50 08 Loc 5-6″ Terapia 1 CFR 1907 Cluj – Sporting Portocaliu  1-3
13:50 2010 10
Loc 1-2″
Terapia 2 Luceafarul Rosu – Sporting Cluj Negru  1-1 (3-2 p)
13:50 08 Loc 3-4″ Farmec Luceafarul 2010 Albastru – Luceafarul 2010 Alb  0-1
14:30 09 Loc 7-8″ Terapia 1 Luceafarul Rosu – Sporting Recea  7-0
14:30 09 Loc 11-12″ Terapia 2 Luceafarul Albastru – CFR 1907 Cluj  0-2
14:30 08 Loc 1-2″ Farmec Il Calcio Satu Mare – Celta Brasov  2-4
15:10 09 Loc 5-6″ Terapia 1 Sporting Cluj Portocaliu – CFR Cluj Visiniu  1-0
15:10 09 Loc 9-10″ Terapia 2 Sporting Cluj Negru – Il Calcio Satu Mare  1-2

Vineri – 24 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
11:20 2007 07C F1 Sporting Cluj Negru – Luceafarul Albastru  3-1
12:10 2007 07D F1 Sporting Cluj Portocaliu – Luceafarul Galben  6-1
13:00 2007 07A F1 Viitorul Cluj Alb – Somesul Gilau  2-2
13:00 2007 07B F2 Luceafarul Rosu – Viitorul Cluj Albastru  17-0
13:50 2007 07D F1 Luceafarul Galben – Kinder Sgm  1-5
14:40 2007 07C F1 Celta Black – Sporting Cluj Negru  4-3
15:30 2007 07D F1 Celta White – Sporting Cluj Portocaliu  4-2
16:20 2007 07B F1 Luceafarul Rosu – Juvenes Targu Mures  13-0
17:10 2007 07C F1 Luceafarul Albastru – Primavera Satu Mare  0-1
18:00 2007 07A F1 Viitorul Cluj Alb – FK Miercurea Ciuc  2-2
18:00 2007 07D F2 Kinder Sgm – Viitorul Zalau  4-2
18:50 2007 07B F1 Sporting Recea – Viitorul Cluj Albastru  6-2
19:40 2007 07C F1 Celta Black – ACS Junior C-lung  15-0
19:40 2007 07B F2 Sporting Recea – Luceafarul Rosu  1-3
20:30 2007 07D F1 Celta White – Viitorul Zalau  2-3
20:30 2007 07A F2 FK Miercurea Ciuc – Somesul Gilau  5-2

Sambata – 25 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 2007 07B F1 Juvenes Targu Mures – Sporting Recea  1-6
9:00 2007 07A F2 Viitorul Cluj Alb – Navobi Alba  0-0
9:45 2007 07D F1 Luceafarul Galben – Celta White  0-5
9:45 2007 07C F2 ACS Junior C-lung – Sporting Cluj Negru  1-11
10:30 2007 07C F1 Primavera Satu Mare – Celta Black  0-2
10:30 2007 07D F2 Kinder SGM – Sporting Cluj Portocaliu  3-1
11:15 2007 07B F1 Viitorul Cluj Albastru – Juvenes Targu Mures  5-1
11:15 2007 07A F2 Navobi Alba – FK Miercurea Ciuc  1-5
12:00 2007 07C F1 Primavera Satu Mare – Sporting Cluj Negru  0-5
12:00 2007 07D F2 Luceafarul Galben – Viitorul Zalau  1-2
12:45 2007 07D F1 Kinder Sgm – Celta White  2-2
12:45 2007 07C F2 ACS Junior C-lung – Luceafarul Albastru  0-7
13:30 2007 07C F1 Luceafarul Albastru – Celta Black  1-0
13:30 2007 07D F2 Viitorul Zalau – Sporting Cluj Portocaliu  2-1
14:15 2007 07C F1 Primavera Satu Mare – ACS Junior C-lung  4-0
14:15 2007 07A F2 Navobi Alba – Somesul Gilau  1-0
16:00 2007 “Loc 1-8
1/4”
F1 “Meci 1
FK Miercurea Ciuc – Sporting Negru
 0-4
16:00 2007 “Loc 9-16
1/4”
F2 Meci 5
Viitorul Alb – Juvenes Targu Mures
 1-2
16:50 2007 “Loc 1-8
1/4”
F1 “Meci 2
Celta Black – Navobi Alba Iulia
 10-0
16:50 2007 “Loc 9-16
1/4”
F2 “Meci 6
Somesul Gilau – Viitorul Albastru
 4-3 p
17:40 2007 “Loc 1-8
1/4”
F1 “Meci 3
Luceafarul Rosu – Viitorul Zalau
 9-0
17:40 2007 “Loc 9-16
1/4”
F2 “Meci 7
Primavera Satu Mare – Sporting Portocaliu
 6-0
18:30 2007 “Loc 1-8
1/4”
F1 “Meci 4
Kinder Sgm – Sporting Recea
 0-7
18:30 2007 “Loc 9-16
1/4”
F2 “Meci 8
Coltea White – Luceafarul Albastru
 0-1
19:20 2007 “Loc 9-12
1/2”
F1 “Meci 9
Juvenes Targu Mures – Primavera Satu Mare
 0-8
19:20 2007 Loc 17-18 F2 “Tur
ACS Junior C-lung – Luceafarul Galben
 3-1
20:10 2007 “Loc 13-16
1/2”
F1 “Meci 10
Viitorul Cluj Alb – Sporting Portocaliu
 1-2 p
20:10 2007 “Loc 13-16
1/2”
F2 “Meci 12
Viitorul Albastru – CeltaWhite
 3-0

Duminica – 26 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 2007 “Loc 5-8
1/2”
F1 “Meci 13
FK Miercurea Ciuc – Viitorul Zalau
 0-1
9:00 2007 “Loc 9-12
1/2”
F2 “Meci 17
Somesul Gilau – Luceafarul Albastru
 1-5
9:50 2007 “Loc 5-8
1/2”
F1 “Meci 14
Navobi Alba Iulia – Kinder Sgm
 3-6
9:50 2007 Loc 17-18 F2 “Retur
Luceafarul Galben – ACS Junior C-lung
 2-0
10:40 2007 “Loc 1-4
1/2”
F1 “Meci 15
Sporting Negru – Luceafarul Rosu
 0-9
10:40 2007 Loc 15-16 F2 Viitorul Alb – Celta White  1-4
11:30 2007 “Loc 1-4
1/2”
F1 “Meci 16
Celta Black – Sporting Recea
 1-0
11:30 2007 Loc 13-14 F2 Sporting Portocaliu – Viitorul Cluj Albastru  0-1
12:20 2007 Loc 7-8 F1 FK Miercurea Ciuc – Navobi Alba Iulia  7-1
12:20 2007 Loc 11-12 F2 Juvenes Targu Mures – Somesul Gilau  0-2
13:10 2007 Loc 5-6 F1 Viitorul Zalau – Kinder Sgm  4-2
13:10 2007 Loc 9-10 F2 Primavera Satu Mare – Luceafarul Albastru  2-0
14:00 2007 Loc 3-4 F1 Sporting Negru – Sporting Recea  7-1
14:50 2007 Loc 1-2 F1 Luceafarul Rosu – Celta Black  0-4

Vineri – 24 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
12:10 2006 06D F3 CFR Cluj 2007 – Juniorul Buc Albastru  1-0
13:00 2006 06B F4 C Luceafarul Rosu – Viitorul Cluj Albastru  6-0
13:00 2006 06A F3 Luceafarul Albastru – Viitorul Cluj Alb  10-0
13:50 2006 06D F3 Ardealul Cluj – Juniorul Buc Albastru  3-0
14:40 2006 06A F4 C Viitorul Alb – CSM Resita  0-2
14:40 2006 06D F3 CFR Cluj 2007 – CS Viitorul Ungheni  5-1
15:30 2006 06B F4 C Juniorul Buc Alb – Viitorul Cluj Albastru  7-1
15:30 2006 06B F3 Plimob Sighet – Luceafarul Albastru  2-0
16:20 2006 06B F3 Celta Brasov – Luceafarul Rosu  0-3
17:10 2006 06D F3 CS Viitorul Ungheni – Ardealul Cluj  0-2
18:00 2006 06C F3 CSM Oradea – CFR Cluj 2006  1-0
18:50 2006 06A F3 Plimob Sighet – CSM Resita  1-0
19:40 2006 06B F3 Juniorul Buc Alb – Celta Brasov  2-1
20:30 2006 06D F3 Ardealul Cluj – CFR Cluj 2007  0-0

Sambata – 25 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:45 2006 06C F3 Atletic Zalau – Navobi Alba  1-4
10:30 2006 06D F3 Juniorul Buc Albastru – CS Viitorul Ungheni  1-2
11:15 2006 06C F3 Atletic Zalau – CFR Cluj 2006  1-0
12:00 2006 06C F3 Navobi Alba – CSM Oradea  2-5
12:45 2006 06B F4 C Luceafarul Rosu – Juniorul Alb 3-0
12:45 2006 06B F3 Viitorul Cluj Albastru – Celta Brasov  1-2
13:30 2006 06A F4 C Luceafarul Albastru – CSM Resita  0-2
13:30 2006 06A F3 Viitorul Cluj Alb – Plimob Sighet  3-3
14:15 2006 06C F4 C CFR Cluj 2006 – Navobi Alba  0-1
14:15 2006 06C F3 Atletic Zalau – CSM Oradea  1-3
15:30 2006 “06 1/4
Loc 1-8”
F3 “Meci 4
Luceafarul Rosu – Ardealul Cluj”
 6-0
16:20 2006 “06 1/4
Loc 1-8”
F3 “Meci 8
Juniorul Buc Alb  – CFR Cluj 2007”
 4-3 p
17:10 2006 “06 1/4
Loc 1-8”
F3 “Meci 12
Plimob Sighet – Navobi Alba Iulia”
 3-0
18:00 2006 “06 1/4
Loc 1-8”
F3 “Meci 16
CSM Oradea – CSM Resita”
 0-1
18:50 2006 “06 1/4
Loc 9-16”
F3 “Meci 20
Celta Brasov – Juniorul Buc. Albastru”
 3-0
19:35 2006 “06 1/4
Loc 9-16”
F3 “Meci 24
Luceafarul Albastru – Atletic Zalau”
 4-0
20:20 2006 “06 1/4
Loc 9-16”
F3 “Meci 28
Viitorul Cluj Alb – CFR Cluj 2006”
 3-2 p
21:05 2006 “06 1/4
Loc 9-16”
F3 “Meci 32
Viitorul Ungheni – Viitorul Albastru”
 1-4

Duminica – 26 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
8:00 2006 “06 1/2
Loc 13-16”
F4 C “Meci 35
Juniorul Buc Albastru – Viitorul Zalau
 2-1 p
8:00 2006 “06 1/2
Loc 9-12”
F3 “Meci 36
Celta Brasov – Luceafarul Albastru
 2-1 p
8:45 2006 “06 1/2
Loc 13-16”
F4 C “Meci 39
CFR Cluj 2006 – Viitorul Ungheni
 0-3
8:45 2006 “06 1/2
Loc 9-12”
F3 “Meci 40
Viitorul Alb – Viitorul Albastru
 1-2
9:30 2006 “06 1/2
Loc 5-8”
F4 C “Meci 43
Ardealul Cluj – Navobi Alba Iulia
 6-7 p
9:30 2006 “06 1/2
Loc 1-4”
F3 “Meci 44
Luceafarul Rosu – Plimob Sighet
 1-0
10:20 2006 “06 1/2
Loc 5-8”
F4 C “Meci 47
CFR Cluj 2007 – CSM Oradea
 4-2
10:20 2006 “06 1/2
Loc 1-4”
F3 “Meci 48
Juniorl Buc Alb – CSM Resita
 2-1
11:10 2006 “06
Loc 15-16”
F3 Viitorul Zalau – CFR Cluj 2006  2-1 p
11:55 2006 “06
Loc 13-14”
F3 Juniorul Buc Albastru – Viitorul Ungheni  —-
12:40 2006 “06
Loc 11-12”
F3 Luceafarul ALbastru – Viitorul Cluj Alb  4-5 p
14:10 2006 “06
Loc 7-8”
F4 C Ardealul Cluj – CSM Oradea  1-2
13:25 2006 “06
Loc 9-10”
F3 Celta Brasov – Viitorul Cluj ALbastru  7-1
15:00 2006 “06
Loc 5-6”
F4 C Navobi Alba Iulia – CFR Cluj 2007  3-1
14:10 2006 “06
Loc 3-4”
F3 Plimob Sighet – CSM Resita 1-0
15:00 2006 “06
Loc 1-2”
F3 Luceafarul Rosu – Juniorul Buc Alb  1-0

Vineri – 24 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
11:20 04 A F4 A Juniorul Bucuresti – Viitorul Cluj Albastru  4-0
11:20 05 B F4 B Sportul Chisinau – Slobozia Galben  1-1
12:10 04 C F4 A Comstar Vaslui – Luceafarul Rosu  2-0
12:10 05 A F4 B Slobozia Alb – 3 Kids Sport  0-6
13:00 05 C F4 A Luceafarul Cluj – CSM Resita  1-1
13:00 05 D F4 B Benfica Bucuresti – Liviu Antal Cluj  8-0
13:50 04 D F4 A Minerul Balan – LPS Satu Mare  0-7
13:50 04 A F4 B Viitorul Zalau – ASA Targu Mures  0-1
13:50 05 B F4 C CSS Medias – Somesul Gilau  5-3
14:40 04 D F4 A Kinder Sgm – CFR Cluj  0-2
14:40 04 C F4 B Luceafarul Rosu – Sporting Recea  3-0
15:30 04 B F4 A Celta Brasov – ACS Junior C-lung  6-0
15:30 05 D F4 B Doria Alba Iulia – Benfica Bucuresti  7-0
16:20 05 A F4 A 3 Kids Sport – CFR Cluj  0-1
16:20 05 C F4 B CSM Resita – CSM Oradea  0-0
17:10 04 A F4 A Juniorul Bucuresti – Viitorul Zalau  4-1
17:10 05 B F4 B Sportul Chisinau – Somesul Gilau  0-1
17:10 05 D F4 C Doria Alba Iulia – Celta Brasov  0-1
18:00 04 B F4 A ACS Junior C-lung – Viitorul Cluj Alb  0-2
18:00 04 D F4 B Kinder Sgm – Minerul Balan  6-0
18:00 04 D F4 C CFR Cluj – LPS Satu Mare  5-0
18:50 04 C F4 A Sporting Recea – Comstar Vaslui  0-2
18:50 05 C F4 B CSM Oradea – Luceafarul Cluj  0-3
18:50 05 A F4 C Slobozia Alb – CFR Cluj  0-5
19:40 05 D F4 A Liviu Antal – Celta Brasov  3-0
19:40 05 B F4 B Slobozia Galben – CSS Medias  1-1
19:40 04 A F4 C Viitorul Cluj Albastru – ASA Tg Mures  0-1
20:30 04 B F4 A Celta Brasov – Viitorul Cluj Alb  2-1
20:30 05 A F4 B Slobozia Alb – Comstar Vaslui  0-3

Sambata – 25 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 04 B F4 A FCM Baia Mare – ACS Junior C-lung  0-0
9:00 05 C F4 B Navobi Alba – CSM Resita  0-4
9:00 05 A F4 C CFR Cluj – Comstar Vaslui  1-3
9:45 04 A F4 A Juniorul Bucuresti – ASA Tg Mures  4-1
9:45 04 A F4 B Viitorul Cluj Albastru – Viitorul Zalau  1-0
9:45 04 C F4 C LPS Bistrita – Sporting Recea  5-2
10:30 05 B F4 A CSS Medias – Sportul Chisinau  5-3
10:30 05 B F4 B Slobozia Galben – Somesul Gilau  0-1
10:30 04 D F4 C CFR Cluj – Minerul Balan  9-0
11:15 04 B F4 A Celta Brasov -FCM Baia Mare  5-0
11:15 05 C F4 B CSM Oradea – Navobi Alba  9-0
11:15 04 C F4 C Luceafarul Rosu – LPS Bistrita  3-1
12:00 05 D F4 A Celta Brasov – Benfica Bucuresti  1-1
12:00 05 D F4 B Liviu Antal Cluj – Doria Alba Iulia  3-0
12:00 04 D F4 C LPS Satu Mare – Kinder Sgm  0-8
12:45 05 A F4 A 3 Kids Sport – Comstar Vaslui  0-3
13:30 04 B F4 A Viitorul Cluj Alb – FCM Baia Mare  7-0
13:30 04 C F4 B Comstar Vaslui – LPS Bistrita  2-0
14:15 05 C F4 A Luceafarul Cluj – Navobi Alba  7-0
15:30 05 1/4
Loc 1-8″
F4 A “Meci 1
CSS Medias – Celta Brasov”
 2-1
15:30 05 1/4
Loc 1-8″
F4 B “Meci 2
Liviu Antal – Somesul Gilau”
 4-0
15:30 05 1/4
Loc 9-16″
F4 C “Meci 3
Doria Alba Iulia – Sportul Chisinau”
 1-4
16:20 04 1/4
Loc 1-8″
F4 A “Meci 5
Juniorul Bucuresti – Luceafarul Rosu”
 3-2 p
16:20 04 1/4
Loc 1-8″
F4 B “Meci 6
Comstar Vaslui – ASA Targu Mures”
 3-0
16:20 05 1/4
Loc 9-16″
F4 C “Meci 7
Unirea Slobozia Galben – Benfica Bucuresti”
 2-0
17:10 04 1/4
Loc 1-8″
F4 A “Meci 9
Celta Brasov – ACS Kinder Sgm”
 1-0
17:10 04 1/4
Loc 1-8″
F4 B “Meci 10
CFR Cluj – Viitorul Alb”
 1-0
17:10 05 1/4
Loc 9-16″
F4 C “Meci 11
3 Kids Sports – Navobi Alba Iulia”
 3-0
18:00 05 1/4
Loc 1-8″
F4 A “Meci 13
LPS Vaslui – CSM Resita”
 4-0
18:00 05 1/4
Loc 1-8″
F4 B “Meci 14
CFR 1907 Cluj – Luceafarul Cluj”
 1-5
18:00 05 1/4
Loc 9-16″
F4 C “Meci 15
Unirea Slobozia Albastru – CSM Oradea”
 0-1
18:50 04 1/4
Loc 9-16″
F4 A “Meci 17
Viitorul Cluj Albastru – Sporting Recea”
 1-3
18:50 04 1/4
Loc 9-16″
F4 B “Meci 18
Zalau – LPS Bistrita”
 0-4
18:50 04 1/4
Loc 9-16″
F4 C “Meci 19
ACS Juniorul C-lung – Minerul Balan”
 4-0
19:35 04 1/4
Loc 9-16″
F4 A “Meci 21
FCM Baia Mare – LPS Satu Mare”
 2-3 p
19:35 05 1/2
Loc 9-12″
F4 B “Meci 22
Sportul Chisinau – 3 Kids Sport
 0-1
19:35 05 1/2
Loc 13-16″
F4 C “Meci 23
Doria Alba Iulia – Navobi Alba Iulia
 3-0
20:20 04 1/2
Loc 13-16″
F4 A “Meci 25
Viitorul Albastru – Minerul Balan
 3-0
20:20 05 1/2
Loc 9-12″
F4 B “Meci 26
Unirea Slobozia Galben – CSM Oradea
 0-1
20:20 05 1/2
Loc 13-16″
F4 C “Meci 27
Benfica Bucuresti – Unirea Slobozia Alb
 0-3
21:05 04 1/2
Loc 9-12″
F4 A “Meci 29
Sporting Recea – ACS Junior C-lung
 0-3
21:05 04 1/2
Loc 9-12″
F4 B “Meci 30
LPS Bistrita – Primavera Satu Mare
  —-
21:05 04 1/2
Loc 13-16″
F4 C “Meci 31
Viitorul Zalau – FCM Baia Mare
 7-1

Duminica – 26 Iunie 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
8:00 04 1/2
Loc 5-8″
F4 A “Meci 33
Luceafarul Rosu – Kinder Sgm
 2-4
8:00 04 1/2
Loc 5-8″
F4 B “Meci 34
ASA Targu Mures – Viitorul Alb
 2-4
8:45 05 1/2
Loc 5-8″
F4 A “Meci 37
Celta Brasov – CFR 1907 Cluj
 0-1
8:45 05 1/2
Loc 5-8″
F4 B ” Meci 38
Somesul Gilau – CSM Resita
 0-6
9:30 04 1/2
Loc 1-4″
F4 A “Meci 41
Juniorul Bucuresti – Celta Brasov
 0-2
9:30 05 1/2
Loc 1-4″
F4 B “Meci 42
CSS Medias – Luceafarul Cluj
 0-2
10:20 04 1/2
Loc 1-4″
F4 A “Meci 45
Comstar Vaslui – CFR 1907 Cluj
 3-4
10:20 05 1/2
Loc 1-4″
F4 B “Meci 46
Liviu Antal – Comstar Vaslui
 1-0
11:10 04 Loc 15-16″ F4 A Minerul Balan – FCM Baia Mare  1-3
11:10 05 Loc 15-16″ F4 B Navobi Alba Iulia – Benfica Bucuresti  —–
11:10 04 Loc 13-14″ F4 C Viitorul Albastru – Viitorul Zalau  3-0
11:55 04 Loc 11-12″ F4 A Sporting Recea – Satu Mare  —–
11:55 05 Loc 11-12″ F4 B Sportul Chisinau – LPS Bistrita  —–
11:55 05 Loc 13-14″ F4 C Doria Alba Iulia – Slobozia  —–
12:40 04 Loc 9-10″ F4 A ACS Junior C-lung – LPS Bistrita  0-1
12:40 05 Loc 9-10″ F4 B 3 Kids Sport – CSM Oradea  1-2
12:40 04 Loc 7-8″ F4 C Luceafarul Rosu – ASA Targu Mures  1-0
13:25 04 Loc 5-6″ F4 A Kinder Sgm – Viitorul Cluj Alb  —-
13:25 05 Loc 5-6″ F4 B CFR 1907 Cluj – CSM Resita  0-1
13:25 05 Loc 7-8″ F4 C Celta Brasov – Somesul Gilau  0-2
14:10 04 Loc 3-4″ F4 A Juniorul Bucuresti – Comstar Vaslui  1-0
14:10 05 Loc 3-4″ F4 B CSS Medias – Comstar Vaslui  1-0
15:00 04 Loc 1-2″ F4 A Celta Brasov – CFR 1907 Cluj  1-0
15:00 05 Loc 1-2″ F4 B Luceafarul Cluj – Liviu Antal  4-0